İş İlanı Ver

Müşteri Hizmetleri Destek Hattı

İŞ İLANI VER

Firmanız için personel mi arıyorsunuz ?

Sizin için uygun paketlerden birini seçerek işe başlayabilirsiniz!

  • İstanbul İçin Kapıda Elden Ödeme İmkanı!
  • Havale / EFT veya K.Kartı İle Ödeme İmkanı!
  • Firma Logosu İle Birlikte Yayınlama İmkanı!
  • Ücretsiz Güncelleme Desteği!

0216 344 02 93 0542 347 02 93

İş İlanı Ver

İstihdam olanaklarının artmaya devam ettiği şu günlerde artık firmalar Turkiyeisilanlari.com üzerinden anında ilan açabilir. Meslek gruplarına özel olarak kategorize edilen bu platformda iş arayanlar her gün kendine uygun işleri araştırarak şirketlere anında ulaşabilmektedir. Platform üzerinden ‘iş ilanı ver’ butonuna tıklayarak ilan paketlerini görüntüleyebilir ve size uygun olan paket üzerinden işlem yapabilirsiniz. Ayrıca ilanlarınız 5 farklı platform üzerinden aynı anda yayınlanmaktadır.

İş ilanı ver sürecinde karşınıza çıkan paketleri incelerken 10 gün veya 30 gün boyunca ilanın yayında kalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kategorinizde üst sırada kalma ya da ana sayfada ilanın yayınlanması gibi farklı seçenekler de bulunmaktadır. Haliyle personel arayanlar artık bu platform üzerinden hızlıca ilan verirken, iş arayanlara da anında ulaşabilmektedir.

İş İlanı Vermek İstiyorum

Artık iş ilanı vermek isteyenler birçok platform üzerinden pratik bir şekilde işlemlerini tamamlayabilmektedir. Özellikle de akıllı cihazların insan hayatında ciddi bir yere sahip olmasıyla beraber insan kaynakları sektöründe de hızlı bir gelişme süreci yaşanmıştır. Çünkü internet kullanımı da her geçen gün yaygınlaşmış ve özellikle de iş arayanlar mobil cihazlar üzerinden ilanlara erişim şansı kazanmıştır. Yaşanan bu gelişmeler hem personel arayan şirketlerin adaylara kolay ulaşmasını hem de iş arayanların firmalara kısa sürede ulaşmasını da sağlamıştır.

Turkiyeisilanlari.com incelendiği zaman hem vitrin ilanlar hem de acil ilanların yer aldığı görülmektedir. Firma olarak ilan vermek isterseniz size özel paketlerden birini seçerek anında ihtiyacınız olan personellere ulaşabilirsiniz. Bu platform personel arayan şirketlere farklı olanaklar da sağlamaktadır. İş tanımını rahatlıkla yapabileceğiniz bu iş ilan sitesinde konumunuz, ilan numaranız ve diğer iş detaylarını da platforma girerek iş arayanlara yardımcı olabilirsiniz.

Şirketler, sitemiz üzerinden iş arayanlar için sosyal olanaklar başta olmak üzere yayın tarihi, kategori, cinsiyet, maaş, yaş aralığı ve firma hakkındaki tüm bilgileri de paylaşabilir. İş arayanlar da bu sayede firmanızın hangi kriterlere göre istihdam olanağı sağladığını görüntüleyebilir. Son olarak firmanızın lokasyonu, açık adresi, yetkili kişisi ve telefon numarası gibi bilgileri de sitemizden yayınlayarak iş arayanların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Aradığınız Personele En Kısa Sürede Ulaşın

Günümüzde teknolojik gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda iş verenler ile iş arayanlar arasında son derece güzel bağlantılar kurulmaya başlanmıştır. Yani iş ilanları artarken, iş arayanların bu ilanlara ulaşması adına kurulan platformlar sayesinde artık daha rahat iletişim sağlanmıştır. Bireyler internet üzerinden kendi kriterlerine uygun firmalara ulaşırken işverenlerin aradığı özellikleri de kontrol edip anında başvuru yapmayı sürdürürken, Turkiyeisilanlari.com sayesinde hızlı başvuru seçenekleri de devreye alınmıştır. Daha önceki zamanlarda gazetelerdeki ilanlar üzerinden işverenlere ulaşan kişiler artık internet dünyasında daha pratik olarak aradığı işe kavuşabilmektedir.

İş arayanlarla işverenleri bir araya getiren Turkiyeisilanlari.com, bir ilanda olması gereken tüm detaylara yer vermenizi sağlar. Firmanızın aradığı kriterler başta olmak üzere personelden beklentileri ya da iş tanımı gibi faktörleri sitemizde yayınlayarak aradığınız elemana kısa sürede ulaşabilirsiniz. Öte yandan ilanınızda eklemek istediğiniz alanlar da özel olarak hazırlanmıştır. Hangi bölgeden personel aradığınızı ve ilanla ilgili tüm detayları kontrol ettikten sonra hemen yayınlayabilir ve elemanların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Eleman Bulmanın En Kolay Adresi

Sitemizde yayınlamak istediğiniz ilanlar ilk olarak profesyonel editörlerimizin onayından geçmektedir. Daha sonra seçtiğiniz paketin özelliklerine göre dilediğiniz gün kadar yayında kalmaktadır. Elbette personel bulduktan sonra ilanı durdurma şansınız da her zaman vardır. Yine bu süreçte ilan detaylarını dilediğiniz zaman düzenleyebilir ve aradığınız kriterleri güncelleyebilirsiniz.

Turkiyeisilanlari.com, yüzlerce sektörde iş ilanı yayınlamanızı sağlar. Bu aşamada iş ilanı ekledikten sonra size ulaşacak personellerle görüşebilir ve kriterlerinize uyum sağlaması halinde istihdam aşamasına geçebilirsiniz. Zaten sitemizde doğrudan telefon numaranızı bırakabileceğiniz bir alan da bulunduğu için hızlıca personel arayışlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Bu platformda aktardığımız üzere yüzlerce meslek grubu yer almaktadır. Şoför, oto, mobilya, tekstil, montaj elemanı, muhasebe, garson, vasıfsız, ön muhasebe, aşçı, satış elemanı, sekreter, kuaför, kurye, teknisyen, demir doğrama, market elemanı ya da ofis elemanı gibi her alanda anında ilan yayınlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak eğitmen, depo elemanı, bakıcı, grafiker, yönetici, mühendis, kasiyer, kasap, sağlık personeli ve aklınıza gelen her meslek grubuna özel ilanlar da yine sitemiz üzerinden paylaşılmaktadır.

Türkiye’nin seri ilan platformu olarak işveren ile iş arayanları buluşturduğumuz bu siteden başvuru yapmak isteyen personellerin CV göndermesi ya da herhangi bir kayıt yapması zorunlu değildir. Ancak siz değerli işverenler aylık paketlerden birini seçerek anında ilanınızı yayınlayabilirsiniz. Sitemizi kendi kriterlerine uygun işi bulmak adına ziyaret eden kişi sayısı da artmaya devam etmektedir. Bu yüzden vakit kaybetmeden iş ilanı vermek için sitemizin sağ üst kısmında yer alan ‘iş ilanı ver’ butonuna tıklayarak süreci başlatabilirsiniz. Aradığınız elemanın size ulaşmasını sağlarken bu süreci başarılı ve güvenilir bir platformdan yönetmenin mutluluğunu da yaşayabilirsiniz.