Hakkımızda

Turkiyeisilanlari.com, Türkiye’deki iş ilanlarını arama motorudur. Anlaşmalı olduğumuz kariyer sitelerindeki yeni ve güncel iş ilanlarını 30 dakika bir güncelleme yaparak tarar ve listeler. İş arayanlar için en doğru iş ilanlarını listeleyerek stressiz bir iş arama deneyimi yaşatmaktadır. İşverenler için ise iş ilanlarını en doğru adaylar ile karşılaştırmaktadır.

İş Arama Motoru Nedir?

İş arama motoru çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanan iş ilanlarını tarayarak adaylar ile karşılaştıran platformların bütünüdür. İş arayan site site gezmek yerine tek bir site üzerinden kriterlerine uygun iş ilanlarını inceleyerek başvurularını siteler üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu sayede vakit kaybetmeden tüm büyük kariyer sitelerindeki iş ilanlarını tek bir platformda görerek başvuru imkanı sağlamaktadır.

İş arama motorları nasıl çalışır?

İŞKUR onaylı yayın yapan kariyer siteleri ile işbirliği yaparak iş ilanlarını listelerler. Sisteme girilen her yeni iş ilanını tarayarak adaylar ile gösterimlerini gerçekleştirirler. Bu sayede iş arayan birçok aday için binlerce iş imkanı sunabilmektedir.


 

Yeni ve güncel iş ilanları için tıklayın: https://www.turkiyeisilanlari.com/is-ilanlari

İş ilanı vermek için: https://www.turkiyeisilanlari.com/is-ilani-ver